Ürünlerimiz

Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir.


Ankara Road Blocker

Road Blocker Ankara en hassas olduğu noktalarda araç geçişini durdurabilecek şekilde üretilmiştir.Tamamen güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Block bariyer, yol bariyeri, yol blokaj gibi birçok isimle anılmaktadır. Artan terör saldırıları , bu sistemin ihtiyacını artırmıştır. Kamu kurum ve kuruluşları, Askeri ve Emniyet Birimleri bunlara örnektir.

Güvenliğe önem veren bankalar, oteller, Fabrikalar, Festival alanları, Organizasyon Yeri, Toplantı Mekânları gibi yerlerde kısa süre içinde montaj edilerek kullanıma hazır hale gelir.

Devamı..

Ankara Mantar Bariyer

Mantar Bariyer Yüksek güvenlik gerektiren yerler için, 80 km. hızla gelen bir aracı durdurabilecek ve hala çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bloklar 5-6 sn. arasında açılabilecek ve elektrik kesintilerinde de manuel kullanılabilecek özelliktedir. Paslanmaz çelik ten üretilen bariyerler uzun yıllar görünümünden ve kalitesinden ödün vermez. Gövdesindeki led ışık sistemi sayesinde gece fark edilmesi kolaydır.Hidrolik sistemle çalışmaktadır.2-3-4-5 adetli gruplar halinde çalıştırılabilir.

4 ve 5 li gruplarda bariyerlerin birbirine uyumlu halde inip kalkması için akış bölücü kullanılmaktadır. Arıza durumları için üst kapak kolaylıkla sökülüp takılabilir. kış şartları için hidrolik sistemde ısıtıcı bulunmaktadır.kumanda ve butonlarla kontrol edilebilmektedir.

Devamı..

Ankara Araç Altı Görüntüleme

Araç Altı Görüntüleme Sistemi – AAGS,under vehicle scanning system Uvss güvenlik gereksiniminin yoğun olduğu askeri birimlerde, kamusal kurumlarda ve güvenliğine önem veren özel kuruluşların giriş kontrol noktalarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir güvenlik sistemidir.

Yerleştirildiği araç giriş kontrol noktalarında araçların tanınmasını, altlarının kontrol edilmesini, elde edilen görüntülerinin daha önceki geçişlerine ait görüntülerle operatör tarafından karşılaştırarak farklılıkların tespit edilmesini, ekrana gelen bilgiler ışığında Onay/Ret kararının verilmesini, girişlerin kayıt altına alınması ve raporlanabilmesini sağlar.

Devamı..